MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15846239
nr 1584 6239
Byrå
1800-tal, mahogny, 4 lådor, Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm. Höjd: 91 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, ett beslag är löst
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:22:36
6/12 17:06:43
100 kr
11/12 10:51:01